tubadzin
PARIS – nowa kreacja Macieja Zienia dla Tubądzin
15 czerwca 2016
SS2017 - Sweet Dreams
Kolekcja SWEET DREAMS / Wiosna-Lato 2017
13 września 2016
Pokaż wszystkie

Maciej Zień – kreacje ślubne

marriage-horyzont_2

Dla większości kobiet suknia ślubna jest czymś więcej niż tylko kreacją. Moment ślubu to odzwierciedlenie marzeń często pielęgnowanych od dzieciństwa. Wszystkie emocje nagle skupiają się na pograniczu fantazji i rzeczywistości. Tworząc nowy projekt jestem poruszony pięknem, wdziękiem i elegancją celebracji ślubu. Od momentu zaręczyn do spotkania na ślubnym kobiercu każdy etap reprezentuje unikalne podejście do tej ponadczasowej tradycji. Widok panien młodych w moich sukniach, w momencie ich szczęścia, daje mi niezmiernie dużo satysfakcji z mojej pracy.

Moje doświadczenie i przyjemność brania udziału w tym specjalnym dniu dla tylu kobiet, zainspirowało i wciąż inspiruje mnie do tworzenia nowych kolekcji. Inspiracja przychodzi w wielu odcieniach bieli, w różnorodności detali. Ponieważ jest tyle wariacji zawsze eksperymentuje z białym kolorem. W każdym sezonie znajduje nowe odcienie białości. Inspirują mnie również same tkaniny, które są coraz doskonalsze, a znajomość ich i trafny dobór do fasonu kreacji jest nieoceniony.

Suknie mojego projektu to efekt pracy najlepszych krawcowych i hafciarek, w których każdy detal jest starannie przemyślany. To kreacje, w których kobiety czują się młodo, zmysłowo, szykownie i wyjątkowo. Uszyte są z wysokiej jakości jedwabnych muślinów, satyn, organz, satin du chez, taft. Starannie dobranych koronek, kryształów Swarowskiego i haftów.

Gwiazdy w kreacjach ślubnych Macieja Zienia

Kreacje ślubne – lookbook