BLUZY

Filtruj

Wyświetlanie jednego wyniku

Filtruj

Wyświetlanie jednego wyniku

Bluzy męskie – polski projektant Maciej Zień

Bluzy męskie to klasyka ubioru, niezależnie od tego, czy ubranie mamy zamiar nosić na co dzień, czy może chcemy wykorzystać je podczas uprawiania sportu. Są wygodne i sprawdzą się w każdej sytuacji. Posiadają klasyczny krój, proste kolory i brak niepotrzebnych ozdobników – dzięki temu bluza dresowa męska może być zestawiona z wieloma innymi elementami odzieży.

Oferujemy bluzy męskie bez kaptura, z kapturem oraz rozpinane. Sprawdź ofertę przygotowaną przez polskiego projektanta Macieja Zienia.

Bluzy męskie z kapturem – klasyka sportowego ubioru męskiego

Bluzy męskie z kapturem wykorzystywane są przez Panów najczęściej. Nic dziwnego – są wygodne i doskonale sprawdzają się także do noszenia na zewnątrz, gdy wieje silny wiatr, a temperatura zmierza ku zeru. Oferowane przez nas modele, pomimo swojego sportowego charakteru, wciąż zachowują elegancję. Nie są to ubrania przeznaczone jedynie do uprawiania sportu – bez obaw możesz wykorzystać je przykładowo w pracy, gdzie nie jest wymagany dress-code, a wciąż zależy Ci na jak najlepszej prezencji.

Bluza męska z kapturem i bluza męska bez kaptura posiada na froncie jedynie logo projektanta – nie wymaga dodatkowych ozdobników, za jej jakością przemawiają najlepsze tkaniny i doskonale leżący krój.

Wszystkie modele bluz – w tym bluza rozpinana męska, z kapturem i bez, dostępne są w pełnej ofercie rozmiarowej. Przygotowaliśmy dla Państwa odzież od S do XL, zatem świetnie dopasujesz ją do swojej sylwetki. Oferujemy czarne bluzy Macieja Zienia oraz inne klasyczne modele w kolorze białym, szarym oraz kremowym. Osoby poszukujące modelów zdecydowanie rzucających się w oczy powinny sprawdzić bluzy dresowe męskie niebieskie lub zielone.

Bluzy dresowe męskie z bawełny – produkty Macieja Zienia

Bluzy sportowe męskie Macieja Zienia wykonano z najwyższej jakości naturalnych materiałów z dodatkiem tkaniny syntetycznej, zapewniającej trwałość oraz znacznie mniejsze pogniecenia. Bawełna podnosi komfort noszenia ubrań poprzez miękkość i bardzo dobry przepływ powietrza. Dzięki temu to bardzo dobra bluza do biegania męska i noszenia na co dzień. Wypróbuj je na sobie!

Logo na bluzie zostało stworzone za pomocą techniki sitodruku oraz haftu. Dlatego możesz mieć pewność, że mimo intensywnego użytkowania pozostanie nienaruszone. Należy pamiętać, aby bluza była prana w temperaturze maksymalnie 30 stopni. W tym przypadku mamy do czynienia z naturalnym materiałem, wymagającym szczególnej ochrony.

Szczycimy się w pełni polską produkcją i najwyższą jakością naszych produktów. Poznaj ofertę Macieja Zienia – zachęcamy do złożenia swojego zamówienia. Bluzy rozpinane męskie i wiele innych naszych ubrań już wkrótce trafią do Ciebie! 

Zobacz też: