ŚWIECE

Filtruj

Wyświetlanie jednego wyniku

Filtruj

Wyświetlanie jednego wyniku

Świece zapachowe – kolekcja domowa Macieja Zienia

Piękny design, elegancja i klasyka od lat kojarzone są z kreacjami Macieja Zienia. Projektant poszedł o krok dalej, tworząc linię dodatków do wnętrz, które wpisują się w jego estetykę i doskonale prezentują się w każdej przestrzeni. Wśród nich znajdują się świece zapachowe unisex o zapachu drzewnym oraz skórzano-drzewnym, zamknięte w minimalistycznym opakowaniu. Swoim ciepłym aromatem wypełnią całe wnętrze i pomogą w stworzeniu przytulnej atmosfery. Wypróbuj je, a przekonasz się jak istotną rolę może odegrać zapach.

Świece Macieja Zienia – ciepłe zapachy do Twojego wnętrza

Nuty zapachowe w świecach Macieja Zienia otulają i nie są nachalne. Przypadną do gustu każdemu, kto chce delektować się przyjemnym aromatem, jednak unika zbyt mocnych woni. Ustaw zapaloną świecę w widocznym miejscu, a zapachy rozpoczną swoją wędrówkę po otaczającej Cię przestrzeni. Po ich rozpaleniu dostrzeżesz, że nie są jednostajne – z czasem rozwijają się niczym najpiękniejsze perfumy, odkrywając przed Tobą swoje nowe oblicza.

Zapal świece, a już na samym początku wyczujesz delikatną woń kwiatów, owoców, przełamaną delikatnymi nutami drzewnymi. W trakcie, gdy świeczki zapachowe palą się, na pierwszy plan wysuwają się coraz bardziej intensywne nuty drzewne. Zwieńczeniem jest doskonale wyczuwalne piżmo lub drzewo cedrowe.

Gdzie wykorzystać świeczki zapachowe Macieja Zienia?

Minimalistyczny i elegancki design świec sprawia, że mogą one zostać wykorzystane w biurach, restauracjach oraz gabinetach. Ich wygląd doskonale wpisze się w oficjalny charakter tych przestrzeni. Dodatkowo ich nienachalny zapach będzie odpowiadał wszystkich osobom przebywającym w ich pobliżu.

Markowe świece Macieja Zienia zostały także stworzone z myślą o domach, których mieszkańcy chcą zadbać o przytulną atmosferę za pomocą wyjątkowych dodatków do wnętrz. Świetnie sprawdzą się ułożone przy kominku, na stole w pokoju dziennym, w sypialni obok łóżka lub w przedpokoju. Niezależnie od wybranego miejsca, piękna woń będzie delikatnie unosić się w całym mieszkaniu.

To także świeczki zapachowe na prezent, które staną się wyjątkowym upominkiem niezależnie od okazji. Co więcej, ich nuty zapachowe zostały dobrane w taki sposób, by przypadły do gustu zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Świeczka zapachowa będzie z pewnością trafionym podarunkiem!

Eleganckie logo w postaci skarabeusza od lat jednoznacznie kojarzone jest z Maciejem Zieniem. Umieszczone na froncie świecy, zdobi ją, nawiązując do klasyki, jakości i ponadczasowości – cech charakteryzujących produkty projektanta. Wypróbuj świece, a przekonasz się, że i w tym przypadku to istne arcydzieło.