Koszyk

BLACK AND WHITE SYMPHONY

BLOOM SS 2023

SLAVIC ROOTS FW 2021/2022

SHERO MACIEJA ZIENIA / JESIEŃ-ZIMA 2020/2021

SHERO MACIEJA ZIENIA / JESIEŃ-ZIMA 2020/2021

THE BEATLES MACIEJA ZIENIA / WIOSNA/LATO 2019

UNDER PRESSURE MACIEJA ZIENIA / JESIEŃ-ZIMA 2018/19

FIRST LADY MACIEJA ZIENIA / JESIEŃ-ZIMA 2017/18

KOLEKCJA SWEET DREAMS / WIOSNA-LATO 2017

KOLEKCJA ICONS / WIOSNA-LATO 2015

Kolekcja ubrań Zień – poznaj kreacje polskiego projektanta

Maciej Zień to projektant tworzący kreacje dla kobiet poszukujących strojów niepowtarzalnych, a jednocześnie będących niemalże niczym druga ich skóra. Komfort noszenia i doskonały wygląd osiągnięto poprzez wykorzystanie naturalnych materiałów, świetnie leżących na ciele oraz tworzenie fasonów zgodnie z potrzebami klientek. Każda kolekcja polskiego projektanta niesie za sobą przekaz i nawiązuje do istotnych wydarzeń oraz osobistości. 

Kolekcja ubrań – poznaj stylizacje stworzone przez Macieja Zienia

Sukienki koktajlowe, eleganckie kreacje i stylizacje w rockowym stylu – każda kolekcja ubrań Macieja Zienia ukazuje kunszt polskiego projektanta. Zaprezentowane suknie zostały stworzone z dbałością o detale, co doskonale przekłada się na uzyskany efekt końcowy. Panie prezentują się w sukniach wyjątkowo, a same ubrania nie pozwalają oderwać os siebie wzroku.

Sezon Wiosna-Lato 2017 to czas, gdy na pokazach Macieja Zienia podziwiane zostały kreacje koktajlowe i wieczorowe, w charakterystycznym dla projektanta stylu. Każda z nich została udoskonalona o innowacyjne rozwiązania. W sukniach dostrzec można wpływy podróży Macieja Zienia po Ameryce Południowej, Afryce i Europie – suknie zaskakują świeżością, odważnymi krojami i niebanalnym połączeniem kolorów.

Kolekcje Under Pressure i First Lady są zbiorem eleganckich stylizacji – jednak każda z nich prezentuje odmienne podejście do tworzenia oficjalnych i ponadczasowych kreacji. Under Pressure nawiązuje do życia presją, będącego znakiem naszych czasów. Kolekcja Macieja Zienia wyróżnia się dominacją chłodnych barw, z akcentami żółci oraz różu.

Kreacje przygotowane w ramach kolekcji First Lady to ponadczasowa klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody. Całość została zainspirowana stylem polskich ikon – Pierwszych Dam. Nie zabrakło tutaj zwiewnych muślinów, delikatnych koronek i kryształów Swarovskiego.

Kolekcje sukienek wizytowych Macieja Zienia

Nowe kolekcje sukienek Macieja Zienia to przede wszystkim Slavic Roots.. Zebrane w niej stylizacje nawiązują do sylwetek bogiń i bogów oraz sił natury. Kreacje są zdecydowane, niebanalne i zaskakują formą, użytymi barwami. Suknie można bez trudu wykorzystać podczas eleganckich gal, bankietów oraz innych ważnych dla klientek Macieja Zienia okazji.

Zbiór wszystkich kolekcji Macieja Zienia ukazuje podejście do tworzenia mody, skierowane na potrzeby klientek. Liczne odwołania do natury, problemów życia codziennego, czy także wojny ukazują wszechstronność projektanta. Sprawdź przeszłe i najnowsze kolekcje ubrań: Sweet Dreams, First Lady, Under Pressure, The Beatles, Mojo, SHERO i Slavic Roots. Szukasz eleganckiej sukienki? Starsze i nowe kolekcje z pewnością przypadną do gustu i zainspirują.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Odblokuj Dostęp do Modowych Inspiracji

Wyłącz AdBlock i odkrywaj najnowsze trendy modowe. Dzięki wyłączeniu AdBlock wspierasz naszą działalność i zyskujesz dostęp do unikatowych treści modowych.