Maciej Zień na Targach Ślubnych na PGE Narodowy
16 października 2019
Maciej Zień na Forum Dobrego Designu
20 listopada 2019
Pokaż wszystkie

Otwarcie showroomu Atelier Maciej Zień

6 listopada 2019 roku odbyło się oficjalne otwarcie showroomu Atelier Maciej Zień. Przy ul. Belwederskiej 9 w Warszawie pojawiła się nowa przestrzeń wypełniona projektami Macieja (nie tylko modowymi). Maciej Zień zaprojektował również wnętrze showroomu. Na ścianach pojawiły się wielkoformatowe płytki imitujące wzór marmuru z jego kolekcji dla marki Tubądzin, na podłogach dywany firmy Fargotex z linii stworzonej również przez projektanta. Całe pomieszczenie zostało oświetlone lampami Milagro by Maciej Zień.

W showroomie pojawiły się kreacje z ostatniej kolekcji „Mojo”, a także szeroki wachlarz akcesoriów projektu Macieja Zienia, wśród nich premierowa kolekcja butów sygnowana jego nazwiskiem, torebek oraz biżuterii. Nie zabrakło oczywiście miejsca dla kolekcji ślubnej. Na przyszłe Panny Młode czeka duża garderoba, w której przy kieliszku prosecco będą mogły wybrać nie tylko wymarzoną kreację, ale również uzupełnić stylizację o kryształowe kolczyki, szpilki autorstwa Macieja Zienia oraz kopertowe, eleganckie torebki. Wszystkie elementy zachowane są w kolorystce złamanej bieli.

Na oficjalnym otwarciu pojawiło się wiele znanych osób ze świata kina, telewizji, muzyki i teatru, m.in. Maja Ostaszewska, Omenaa Mensah, Agnieszka Dygant, Agnieszka Grochowska, Karolina Szostak, Anita Werner, Katarzyna Sokołowska czy Dorota Williams. Są to osoby, które od lat cenią twórczość Macieja Zienia i to właśnie jego kreacje wybierają na ważne wydarzenia, premiery filmowe, bale, występy na scenie.

Maciej Zień osobiście witał wszystkich gości. Przy kieliszku białego wina opowiedział o nadchodzącej kolekcji i nowych projektach. Wydarzenie osłodziły pralinki E. Wedel, a orzeźwienie zapewniła Cisowianka Perlage.

Showroom Atelier Maciej Zień przy ul. Belwederskiej 9 w Warszawie to miejsce, w którym moda spotyka się z wnętrzami. Jest to obowiązkowy punkt na mapie stolicy dla wszystkich miłośników dobrego stylu.