Zmiany w Atelier Maciej Zień
16 września 2019
Maciej Zień na Targach Ślubnych na PGE Narodowy
16 października 2019
Pokaż wszystkie

#TBT Gwiazdy w kreacjach Macieja Zienia

W ramach #TBT wspominamy gwiazdy w kreacjach Macieja Zienia .

Agnieszka Grochowska na premierze filmu „Moja gwiazda. Teen Spirit”

Agnieszka Grochowska na premierze filmu „Moja gwiazda. Teen Spirit” w garniturze z kolekcji MOJO FW19/20 oraz szpilkach z satyny projektu Macieja Zienia.

Małgorzata Kożuchowska na Festiwialu Filmowym w Taorminie

Małgorzata Kożuchowska na Festiwalu Filmowym w czarnej wersji sukni na ramiączka z plisowaniem z kolekcji The Beatles SS 2019.

Agnieszka Dygant na Festiwalu Filmowym w Wenecji

Agnieszka Dygant na Festiwal Filmowym w Wenecji wybrała białą długą suknię z plisowaniem oraz welurową mini z kryształową ozdobą  z  kolekcji MOJO na sezon FW 19/20.

Katarzyna Zawadzka na premierze filmu Patryka Vegi „Polityka”

Katarzyna Zawadzka na premierę najnowszego filmu Patryka Vegi „Polityka” wybrała koronkową mini z drapowaniem z kolekcji The Beatles SS 2019.

Magdalena Boczarska na premierze filmu „Piłsudski”

Podczas premiery filmu „Piłsudski” Magdalena Boczarska zaprezentowała garnitur oraz satynową bluzkę golf z nadchodzącej kolekcji na sezon SS 2020.

Bal Fundacji TVN Nie Jesteś Sam

Na charytatywny balu Fundacji TVN Nie Jesteś Sam cztery gwiazdy wybrały kreacje projektu Macieja Zienia.

Małgorzata Kożuchowska pojawiła się w transparentnej sukni zdobionej haftem i koralikami. Stylizację aktorki dopełniała wieczorowa kopertówka, dostępna również w Atelier Maciej Zień.

Maja Ostaszewska założyła sukienkę na gorsecie z jedwabnej tafty i żakardu, którą dopełniła skórzanym paskiem butterfly.

Omenaa Mensah pojawiła się w sukience według indywidualnego projektu przygotowanego dla niej Jesteś Sam. Stylizację dopełniła bolerkkiem ze strusich piór oraz szpilkami z kolekcji MOJO FW 19/20.

Aleksandra Kwaśniewska wybrała sukienkę Audrey z jedwabnej organzy, torebkę zdobioną kryształami i perłami oraz satynowe szpilki z kolekcji MOJO FW 19/20.

44. Festiwal filmowy w Gdyni

Na  44. festiwalu filmowym w Gdyni dwie aktorki postawiły na czerwone suknie projektu Macieja Zienia.

Małgorzata Kożuchowska podczas wydarzenia promowała film „Proceder”, w którym zagrała jedną z ról. Aktorka pojawiła się w czerwonej długiej sukni zdobionej haftem z drobnych koralików z kolekcji MOJO FW 19/20.

Patrycja Volny promowała film „Obywatel Jones” reżyserii Agnieszki Holland, który został laureatem nagrody Złote Lwy. Aktorka pojawiła się w czerwonej długiej sukni z kolekcji The Beatles SS 2019.

Maja Ostaszewska na premierze filmu “(Nie)znajomi”

Maja Ostaszewska na premierze filmu „(Nie)znajomi” pojawiła się w błękitnej jedwabnej sukience na ramiączka zapowiadającej nadchodząca kolekcję SS 2020 oraz sandałkach projektu Macieja Zienia.

Małgorzata Kożuchowska w Instytucie Teatralnym

Fot. Maciej Czerski

Małgorzata Kożuchowska na wydarzenie z okazji 25. lecia w Instytucie Teatralnym wybrała szare skórzane sandałki projektu Macieja Zienia.

Więcej zdjęć gwiazd w projektach Macieja Zienia można znaleźć w zakładce Gwiazdy.