Koszyk

Kwintesencja kobiecości, elegancja i ponadczasowy szyk – tym charakteryzuje się moda tworzona przez Macieja Zienia. Projektując suknie ślubne, projektant zawsze stara się spełnić najskrytsze marzenia o idealnej kreacji, na ten jedyny i wyjątkowy dzień. Od wystawnych bankietowych ceremonii, przez rustykalne wesela na wsi w stylu boho, ‘bose’ ceremonie na rajskich plażach lub bardziej kameralne celebracje w gronie rodzinnym. W kolekcji ślubnej Macieja Zienia, przyszłe Panny Młode marzące o wyjątkowej sukni, będą mogły znaleźć idealną kreację na każdą z okazji.

Lekkość i szlachetność, zmysłowość formy, wyrafinowanie i klasa – to estetyka i filozofia linii Bridal. Każda suknia ślubna jest szyta na miarę zgodnie z tradycyjną sztuką krawiecką, poszanowaniem ręcznego rzemiosła, dbałością o najmniejszy detal oraz spójnością z aktualnymi trendami. Każda kreacja jest zatem personalizowana i dopasowywana nie tylko do sylwetki, ale również do charakteru i osobowości Panny Młodej oraz tonu ceremonii. Dla projektanta, jak sam mówi, najważniejsze jest, aby każda klientka wyglądała wyjątkowo, ale jednocześnie czuła się w stu procentach sobą, w tym niezwykłym dniu.

VIENTO

9800 zł

CHÉRIE

12500 zł

SUN

9800 zł

MOON

11300 zł

MYSTIC

12500 zł

Wszystko musi wyglądać naturalnie i swobodnie, ale niczego nie można pozostawić
przypadkowi – Maciej Zień


Zapraszamy do świata sukni ślubnych Macieja Zienia.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Odblokuj Dostęp do Modowych Inspiracji

Wyłącz AdBlock i odkrywaj najnowsze trendy modowe. Dzięki wyłączeniu AdBlock wspierasz naszą działalność i zyskujesz dostęp do unikatowych treści modowych.