Koszyk

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO NASZEGO SHOWROOMU W CELU OBEJRZENIA I PRZYMIERZENIA SUKNI ŚLUBNYCH

MACIEJ ZIEŃ – SHOWROOM – SUKNIA ŚLUBNA SZYTA NA MIARĘ

Masz pomysł na swoją suknię ślubną i chcesz zrealizować go wraz z projektantem? Maciej Zień stworzy dla Ciebie niepowtarzalną kreację, wykonaną z najwyższej jakości materiałów. Sprawdź, jak przebiega cały proces szycia sukni.

Etap I

Skontaktuj się z nami i ustal datę naszego spotkania. Następnie odwiedź nasze Atelier, w którym osobiście spotkasz się z Maciejem Zieniem i omówisz szczegóły swojego projektu.

Etap II

To kluczowy moment szycia sukni ślubnej – podczas spotkania z Maciejem Zieniem, projektant przedstawi Ci swoje propozycje sukienek w postaci szkiców, a Ty wybierzesz jeden z nich. Wybierzesz także tkaninę – do Twojego wyboru pozostawimy różne rodzaje jedwabiu, między innymi muśliny, organzy, satyny, czy także koronki. Dobierzesz także dodatki do sukni, dzięki którym całą stylizacja będzie prezentować się olśniewająco.

Etap III

Na tym etapie zdejmujemy wymiary klientki, a następnie pobieramy zadatek w wysokości 40% na poczet szycia kreacji. Teraz rozpoczynamy pracę – już wkrótce suknia będzie gotowa do pierwszych przymiarek.

Etap IV

To już trzecie spotkanie z klientką! Podczas Twojej wizyty przymierzysz miarę bazy sukienki i dopasujesz ją do swojej sylwetki. W trakcie wizyty wspólnie doprecyzujemy dalszy proces szycia.

Etap V

Podczas czwartego spotkania przymierzysz sukienkę w końcowej fazie szycia. Teraz możesz zobaczyć, jak finalnie będzie wyglądał gotowy strój – efekt już wkrótce!

Etap VI

Ostatnie spotkanie – to wtedy zobaczysz swoją wymarzoną suknię ślubną w całej okazałości. To także moment wpłacenia pozostałej sumy. Suknia ślubna jest już Twoja gotowa do założenia w wyjątkowym dla Ciebie dniu.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Odblokuj Dostęp do Modowych Inspiracji

Wyłącz AdBlock i odkrywaj najnowsze trendy modowe. Dzięki wyłączeniu AdBlock wspierasz naszą działalność i zyskujesz dostęp do unikatowych treści modowych.