Koszyk

Serdecznie zapraszamy do naszego Showroomu w celu obejrzenia i przymierzenia sukni ślubnych.

Prosimy o kontakt telefoniczny – 519 022 241 lub  791 615 753 lub mailowy mateusz@zien.pl, aby umówić wizytę.

Będziemy bardzo zadowoleni móc towarzyszyć przyszłym Pannom Młodym w tak ważnym dniu jak wybór sukni ślubnej.
W naszym Atelier dostępne są również akcesoria ślubne – buty, biżuteria i torebki.

Dla większości kobiet suknia ślubna jest czymś więcej niż tylko kreacją. Moment ślubu to odzwierciedlenie marzeń często pielęgnowanych od dzieciństwa. Wszystkie emocje nagle skupiają się na pograniczu fantazji i rzeczywistości. Tworząc nowy projekt jestem poruszony pięknem, wdziękiem i elegancją celebracji ślubu. Od momentu zaręczyn do spotkania na ślubnym kobiercu każdy etap reprezentuje unikalne podejście do tej ponadczasowej tradycji. Widok panien młodych w moich sukniach, w momencie ich szczęścia, daje mi niezmiernie dużo satysfakcji z mojej pracy.

Moje doświadczenie i przyjemność brania udziału w tym specjalnym dniu dla tylu kobiet, zainspirowało i wciąż inspiruje mnie do tworzenia nowych kolekcji. Inspiracja przychodzi w wielu odcieniach bieli, w różnorodności detali. Ponieważ jest tyle wariacji zawsze eksperymentuje z białym kolorem. W każdym sezonie znajduje nowe odcienie białości. Inspirują mnie również same tkaniny, które są coraz doskonalsze, a znajomość ich i trafny dobór do fasonu kreacji jest nieoceniony.

Suknie mojego projektu to efekt pracy najlepszych krawcowych i hafciarek, w których każdy detal jest starannie przemyślany. To kreacje, w których kobiety czują się młodo, zmysłowo, szykownie i wyjątkowo. Uszyte są z wysokiej jakości jedwabnych muślinów, satyn, organz, satin du chez, taft. Starannie dobranych koronek, kryształów Swarowskiego i haftów.

Odwiedź nasz showroom – suknie ślubne projektanta Macieja Zienia

Ślub jest dla wielu kobiet najważniejszym dniem w życiu. To magiczny moment, z którym każdy wiąże wiele nadziei i stara się, by przebiegł w pełni według oczekiwań.

Organizując ślub, chcemy, aby każdy – nawet najmniejszy szczegół, został perfekcyjnie dopracowany. Właśnie dlatego przygotowania w wielu przypadkach warto powierzyć specjalistom, którzy pomogą nam zapanować nad całym chaosem i uczynić ten moment prawdziwe niepowtarzalnym. Tyczy się to przede wszystkim sukni ślubnej! Jeśli marzysz o pięknej kreacji, jednak szukasz niebanalnych rozwiązań, dopasowanych dokładnie do swoich potrzeb odwiedź nasz showroom sukni ślubnych – Maciej Zień przygotował dla Ciebie wyjątkowe kreacje, spośród których wybierzesz tę jedyną! Odwiedź nasz showroom – suknie ślubne wykonasz także na miarę.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Atelier, w którym skompletujesz pełną kreację ślubną. Oprócz zachwycających sukni znajdziesz u nas także wszystkie niezbędne akcesoria ślubne – torebki, buty oraz biżuterię.

Maciej Zień – Showroom – Suknia ślubna szyta na miarę

Masz pomysł na swoją suknię ślubną i chcesz zrealizować go wraz z projektantem? Maciej Zień stworzy dla Ciebie niepowtarzalną kreację, wykonaną z najwyższej jakości materiałów. Sprawdź, jak przebiega cały proces szycia sukni.

Etap I

Skontaktuj się z nami i ustal datę naszego spotkania. Następnie odwiedź nasze Atelier, w którym osobiście spotkasz się z Maciejem Zieniem i omówisz szczegóły swojego projektu.

Etap II

To kluczowy moment szycia sukni ślubnej – podczas spotkania z Maciejem Zieniem, projektant przedstawi Ci swoje propozycje sukienek w postaci szkiców, a Ty wybierzesz jeden z nich. Wybierzesz także tkaninę – do Twojego wyboru pozostawimy różne rodzaje jedwabiu, między innymi muśliny, organzy, satyny, czy także koronki. Dobierzesz także dodatki do sukni, dzięki którym całą stylizacja będzie prezentować się olśniewająco.

Etap III

Na tym etapie zdejmujemy wymiary klientki, a następnie pobieramy zadatek w wysokości 40% na poczet szycia kreacji. Teraz rozpoczynamy pracę – już wkrótce suknia będzie gotowa do pierwszych przymiarek.

Etap IV

To już trzecie spotkanie z klientką! Podczas Twojej wizyty przymierzysz miarę bazy sukienki i dopasujesz ją do swojej sylwetki. W trakcie wizyty wspólnie doprecyzujemy dalszy proces szycia.

Etap V

Podczas czwartego spotkania przymierzysz sukienkę w końcowej fazie szycia. Teraz możesz zobaczyć, jak finalnie będzie wyglądał gotowy strój – efekt już wkrótce!

Etap VI

Ostatnie spotkanie – to wtedy zobaczysz swoją wymarzoną suknię ślubną w całej okazałości. To także moment wpłacenia pozostałej sumy. Suknia ślubna jest już Twoja gotowa do założenia w wyjątkowym dla Ciebie dniu.

Zobacz kolekcje ślubne:

Style ślubów

lookbook